Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Strona główna

 

 

 

MENRED CONTROLS SYSTEM jest światowym producentem i dystrybutorem elementów regulacyjnych oraz systemów do grzewnictwa, wentylacji oraz systemów centralnego odkurzenia.

 

Firma z sukcesami sprzedaje swoje urządzenia na pięciu kontynentach: w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Australii i Afryce. Produkty Menred znane są na całym świecie od 1995 roku.

 

Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 oraz znak dopuszczenia CE dla wszystkich swoich produktów.

 

MENRED CONTROLS SYSTEM posiada również ponad 50 patentów na produkowane przez siebie wyroby. W Europie oficjalnie przedstawicielstwo Menred znajduje się w Hamburgu (Niemcy), skąd produkty dystrybuowane są również na teren naszego kraju.

 

Misja Menred jest produkcja i dostraczanie swoimi Klientom innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, w możliwie najkorzystniejszej cenie. Bogata oferta Menred jest ciągle rozbudowywana, dostosowując się do najnowszych trengów i oczekiwań rynkowych.

 

 

 

 

Kontakt

Savin, 43-155 Bieruń
ul. Kamienna 46
NIP: 6462560009
kom. tel. 534 866 596
tel. 32 308 85 95

Produkty

System ogrzewania podłogowego
- Sterowanie
- Rozdzielacze
- Grupy pompowe
- Pompy
- Szafki
- Akcesoria

 

System centralnego odkurzania
- Jednostki centralne
- Zestawy sprzątające
- Akcesoria
- Gniazda
- Szufelki
- Elementy instalacji

 

Projekt i realizacja
www.drukarnia.infopres.pl